Akcia Novinka Výpredaj Tip
Doprava nad 80€
ZADARMO
Len originálny
tovar
Záručný a
pozáručny servis

Na našej stránke Vám prinášame náradie a nástroje pre Vašu dielňu, firmu, dom, záhradu alebo garáž. Tento e-shop bol vytvorený ako pokračovanie našej predchádzajúcej praxe v oblasti predaja profesionálneho a hobby náradia a nástrojov.

V našom e-shope spájame výhody nakupovania cez internet a istotu nákupu v kamennom obchode. Na všetok ponúkaný sortiment máme zabezepečný záručný a pozáručný servis, vrátane náhradných dielov.

V ponuke máme len ORIGINÁLNE náradie - žiadne napodobneniny. Naša spoločnosť je na trhu od roku 2011 a poskytujeme služby a predaj v oblasti náradia a nástrojov aj v našej kamennej obchodnej prevádzke na ulici Gorkého 17 v Trebišove.

Filozofiou našej spoločnosti je v prvom rade spokojnosť zákazníka, zabezpečený servis na všetok predávaný sortiment a neustále skvalitňovanie služieb. Všetky Vaše otázky Vám radi zodpovieme na tel. číslach:  0917 659 289  ( V pracovných dňoch 8:00 - 18:00 ) alebo emailom : info@ikoma.sk .

Ponúkame Vám nielen výber samotných strojov, ale aj rozsiahlu ponuku príslušenstva k nim. Pravidelne rozširujeme ponúkaný sortiment o ďalšie položky a nové značky. Veríme, že ako boli a sú s našimi službami spokojní zákazníci v Trebišove a okolí, budete odteraz aj vy radi nakupovať v našom elektronickom obchode alebo kamennej obchodnej prevádzke. 

NOVINKY NA EMAIL

Získaj naše novinky alebo akcie rýchlejsie než iný!